
Digitalt lynkurs om opsjoner til ansatte
Hvordan bruke insentiver som opsjoner for å kapre nøkkelpersoner til selskapet ditt? PWC-advokatene Stian Roska Revheim og Stian Solheim kjører lynkurs i opsjoner for ansatte.
- Tid: Tirsdag 3 juni kl 08:30-09:30
- Sted: Digitalt
- Arrangør: Connect Vest, PWC
Hva må du tenke på når du tilbyr opsjoner til ansatte?
Ikke gå glipp av vårt digitale lynkurs 3 juni kl. 08.30, der vår partner PwC Bergen og deres advokater Stian Roska Revheim og Stian Solheim gir deg sine beste råd for bruk av opsjoner til ansatte.
Passer først og fremst for gründere, men kan også være interessant for ferske investorer og andre i økosystemet for tidligfase.
Dette er siste digitale lynkurset i en serie på tre der vi tidligere har tatt for oss hvordan du skal rigge selskapet ditt før du henter kapital og hvordan aksjer kan brukes som insentiv for å få fatt i nøkkelpersoner til din startup. Dette er en kursrekke vi kjører med jevne mellomrom.